konfigürasyon ile Etiketlenmiş Yazılar

Tek yükleme ile birden fazla eggdrop çalıştırabilir miyim?

Bunu yapmak mümkün ancak yeterli disk alanınızın olduğundan emin olamanız gerekli. Tek yapmanız gereken her bot için ayrı bir konfigürasyon dosyası ve kullanıcı dosyası oluşturmak. Örneğin, bot_a.conf ve bot_b.conf iki konfigürasyon dosyası olsun. Botları çalıştırmak için ./eggdrop bot_a.conf ve ./eggdrop bot_b.conf komutunu vermeniz yeterli olacaktır.

, , ,

Yorum yok

Otomatik konfigürasyon (config) dosyası oluşturmak.

Sihirbaz, sizin verdiğiniz bilgilere göre eggdrop konfigürasyon dosyasını oluşturacaktır. Üstelik ücretsiz 🙂

, , , , ,

Yorum yok

BNC Kurulumu

Çoğu shell şirketleri siz hesabınızı açtırdığınızda BNC ‘yi sizin yerinize kurarlar. Eğer sisteminizde BNC kurulu değilse seçebileceğiniz iki yol var. Birincisi ve en kolayı, eğer sisteminiz bncsetup veya bncinstall komutuyla BNC kurabiliryorsa bu yolla BNC kurmak. İkinci ve uzun yol ise sisteminiz bncsetup veya bncinstall komutlarını desteklemiyorsa hesabınıza kendiniz BNC kurulum dosyasını yollamak ve kurmak. Yazının devamını oku »

, , , , , , , , , , , ,

Yorum yok

Eggdrop Kurulumu

Eggdrop kurmak çok zor bir iş değildir. En önemli kısım konfigurasyon dosyasının düzgün bir şekilde düzenlenmesidir, çünkü botunuz bu dosyanın içeriğine göre hareket edecektir. Aşağıda bir eggdrop kurmanın en basit yolunu görüyorsunuz. Profesyonel kullanıcılar eggdropun kaynak kodlarını çekip kendilerine göre düzenleyip kurulum yapabilirler. Yazının devamını oku »

, , , ,

4 Yorum

Yardım


Bu sayfada, eggdrop hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını ve oldukça sık rastlanan sorunların çözümlerini bulabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , ,

1 Yorum

SetTextSize SetPageWidth